€ 1700 +premia

Od zaraz praca Niemcy jako opiekunka osób starszych do seniora 65 l. z Waldachtal

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 72178 Waldachtal
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: czerwiec 20, 2023 01:54

Od zaraz potrzebna empatyczna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech. Zlecenie z Waldachtal przy opiece nad seniorem w wieku 65 lat, który porusza sią na wózku.

Senior ma 65 lat, około 170cm wzrostu i 3 stopień pielęgnacyjny. Jest osoba częściowo mobilną poruszającą się za pomocą wózka inwalidzkiego i rollatora. Sprawny umysłowo.

Zakres obowiązków: Utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w pielęgnacji, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Warunki mieszkaniowe: Senior mieszka w dużym mieszkaniu, do dyspozycji opiekunki pozostaje w pełni umeblowany pokój oraz stałe łącze internetowe.

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

ID ogłoszenia: 655648c27e989dc6