€ 2450-2750

Od zaraz praca Niemcy dla par bez znajomości języka na produkcji kremu czekoladowego Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 22, 2022 01:16

Aktualna od zaraz oferta pracy w Niemczech 2022 na produkcji kremu czekoladowego. Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Kolonii dla par bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji kremu czekoladowego

Miasto: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2450-2750 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • wykonywanie prac produkcyjnych w fabryce kremu czekoladowego
  • zadania polegać będą na np.: obsłudze urządzeń, pilnowaniu ciągłości, wykonywaniem niekomplikowanych prac manualnych, odmierzaniem składników
  • pierwsze dni pracy to szkolenie i kurs pod okiem koordynatora, który będzie rozdzielał zadania zgodnie z predyspozycjami i doświadczeniem

Wymagania:

  • samodyscyplina
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zwinność, energiczność
  • przykładanie się do obowiązków
  • pełna punktualność
  • zaangażowanie
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • pełny etat
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia socjalne
  • uniform służbowy
  • środki ochronne
  • zakwaterowanie zapewnione płatne, cena to 250 euro miesięcznie od pary albo 150 euro od osoby
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na poniższy adres kontaktowy:

dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: produkcja_kremu_czekoladowego, Kolonia 08/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kremu-czekoladowego-od-zaraz-koln/

ID ogłoszenia: 3162d98e89d49a9