€ 2250/mc brutto

Od zaraz praca Niemcy 2021 bez znajomości języka na produkcji lodów fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 26, 2021 03:55

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech od zaraz na produkcji lodów. Oferta 2021 z fabryki w Berlinie bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji lodów

Miejsce: Berlin, Niemcy

Pensja: 2250 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej, w warunkach chłodniczych
  • obowiązkiem będzie praca na produkcji lodów i deserów mrożonych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie sprzętów produkcyjnych, wykonywanie prac manualnych przy linii itp.
  • zapewniona jest odpowiednia odzież, środki ochronne oraz przeszkolenie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji żywności
  • gotowość do podjęcia pracy w chłodni
  • brak nałogów
  • pracowitość, punktualność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie

Zapewniamy:

  • odzież roboczą do pracy w niskiej temperaturze
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu, w wynajętych przez agencję mieszkaniach
  • przejazdy pomiędzy pracą i zamieszkaniem
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • zatrudnienie na podstawie umowy obowiązującej do końca lipca 2021
  • pomoc koordynatora

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • pl.stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Produkcja lodów, Berlin – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lodow-od-zaraz-fabryka-berlin/

ID ogłoszenia: 495605ced2381fe0