€ 1600 netto+zakwaterowanie

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla pomocy kuchennej 2021 w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 19, 2021 02:24

Bez znajomości języka od zaraz w rejonie Kolonii do podjęcia legalna praca w Niemczech 2021 jako pomoc kuchenna w restauracji. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Miasto: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 1600 euro netto miesięcznie

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w firmie która sprzedaje diety pudełkowe
  • pracownik będzie zajmował się przygotowywaniem składników, myciem, krojeniem, szatkowaniem, obieraniem, obsługiwaniem urządzeń kuchennych i produkcyjnych, pilnowaniem porządku, sprzątaniem miejsca pracy, pakowaniem produktów gotowych, etykietowaniem, foliowaniem itp.
  • szczegółowe zadania przydzielane będą podczas szkolenia

Wymagania:

  • wysoka motywacja
  • sumienność, odpowiedzialność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka konieczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, podpisanej z pracodawcą
  • w pełni legalne warunki zatrudnienia
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • darmowe lokum
  • bezpłatne wyżywienie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pracę na pełny etat
  • krótkie aczkolwiek treściwe przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres. Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Pomoc kuchenna, 02/2021 Kolonia″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-jako-pomoc-kuchenna-kolonia-2021/

ID ogłoszenia: 91602b08a951e66