€ 2245/mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par pakowanie ciastek, Düsseldorf 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 31, 2021 03:50

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie 2022 w fabryce z Düsseldorf dla pakowaczy bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 2245 euro brutto miesięcznie

Start: od zaraz

Wakaty: 15

Obowiązki:

  • prosta, manualna i powtarzalna praca przy taśmie produkcyjnej
  • pracownik będzie odpowiedzialny za przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie ciastek

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • dostępność od zaraz
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowanie
  • motywacja

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora przez cały okres zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia dla najlepszych
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w wynajętych mieszkaniach za 300 euro miesięcznie od pary
  • pomoc przy relokacji

Aplikacja:

Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. pak/c5/12/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-ciastek-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 83761cd7f975e7ba