€ 2550/mc

Od zaraz praca Niemcy bez znajomości języka dla par na produkcji zabawek Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 22, 2022 2:51 am
  • Wygasa: 17 dni, 14 godzin

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce z Düsseldorf dostępne dla par bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji zabawek

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 2550 euro brutto miesięcznie

Termin rozpoczęcie: ASAP

Wakaty: 10

Umowa: na 3 miesiące próbne, z możliwością podjęcia stałej

Zakres obowiązków:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji zabawek z tworzyw sztucznych
  • pracownik zajmować się będzie montażem elementów, opracowaniem części, przeprowadzaniem skrupulatnej kontroli jakości oraz pakowaniem
  • zadania będą przydzielane zgodnie z zapotrzebowaniem, możliwe rotacyjne stanowiska by nie wpaść w rutynę

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji/montażu części
  • punktualność
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • przykładanie się do zadań
  • energiczność
  • przestrzeganie zasad BHP
  • sumienność
  • chęć podjęcia zatrudnienia w Niemczech na dłużej

Oferujemy:

  • konkretną, zdalną rekrutację z szybkim wynikiem
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • gruntowne szkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • pracę w Niemczech do podjęcia od zaraz – wyjazdy w zależności od liczby chętnych
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • pierwszą umowę na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia dla najlepszych
  • odpłatne zamieszkanie w pensjonacie pracowniczym za 300 euro miesięcznie od osoby lub 500 euro od pary

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 192637babb2548d1