€ 2500-3500

Od zaraz praca Niemcy bez języka na budowie dla płytkarzy-regipsiarzy, Mannheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Mannheim
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Opublikowany: sierpień 14, 2020 04:00

Od zaraz atrakcyjna, legalna praca w Niemczech na budowie dla regipsiarzy-płytkarzy także bez znajomości języka. Zatrudnienie w Mannheim przy wykończeniach i remontach obiektów.

Atrakcyjna propozycja pracy w Niemczech na budowie bez znajomości języka dla płytkarzy i regipsiarzy. Zatrudnienie od zaraz w Mannheim przy remontach i wykończeniach powierzchni biurowych.

Dobrze prosperująca NIEMIECKA firma zajmująca się wykończeniem wnętrz i rozbudową powierzchni biurowych poszukuje doświadczonych, sumiennych i uczciwych pracowników budowlanych.
Rekrutacja prowadzona jest bez pośredników, bezpośrednio przez firmę ALL-TOM.

UWAGA! Nie możemy zatrudniać obywateli Ukrainy nieposiadających niemieckiego pozwolenia na pracę!

Zadania:
• sucha zabudowa, ścianki działowe, podwieszane sufity
• szpachlowanie, malowanie, tapetowanie
• kompleksowe remonty łazienek
• kładzenie płytek i mozaiki
• kładzenie paneli i parkietów

Oczekiwania:
• minimum 2-letnie doświadczenie w conajmniej dwóch z wyżej wymienionych dziedzinach
• dyspozycyjność do wyjazdu za granicę od zaraz oraz gotowość do pracy również w soboty
• prawo jazdy kat. B (bezwzględnie konieczne!)
• chęci rozwoju swoich umiejętności

Oferujemy:
• legalne zatrudnienie zgodnie z przepisami niemieckiego Kodeksu Pracy,
• umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy, jak obowiązujące obecnie na niemieckim rynku pracy,
• stałą pracę i atrakcyjne wynagrodzenie pomiedzy 2.500 € A 3.500€ brutto (mieszkanie płatne we wlasnym zakresie ok 350 €/m-c) w zależności od umiejętności i doswiedczenia
• ubezpieczenie zdrowotne, ubezpieczenie wypadkowe, ubezpieczenie emerytalne i rentowe, zasiłek na dzieci, ubezpieczenie od bezrobocia, ubezpieczenie opiekuńcze
• dojazd do pracy samochodami firmowymi
• dla chętnych dofinansowanie do kursu języka niemieckiego

Poszukujemy pracowników na stałe, nie szukamy pracowników sezonowych!

Alternatywnie możliwa praca na własną działalność. Wynagrodzenie do ustalenia.

Znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale nie obowiązkowa.

Prosimy o kontakt pod numerem telefonu:
+ 49 621-17291800

KONTAKT W GODZINACH 8:00 – 16:00
NIE ODPOWIADAMY NA SMS-y!

Dane firmy:
ALL-TOM Tomasz Kurek u.a. GbR
Fliesenverlegung & Trockenbau
Gotenstr. 21
68259 Mannheim
Tel. +49 621 – 17291 – 800
www.alltom.de
Steuernummer: 32065/12213
Handwerkskammer Mannheim
Betriebs.-Nr.: 62195

ID ogłoszenia: 4565f351f20631d7

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: alltom
  • Zarejestrowany od: lipiec 29, 2020

Inne przedmioty dodane przez alltom

Ostatnie przedmioty dodane przez alltom »