€ 13,50/h brutto

Od zaraz praca Niemcy bez języka dla par przy pakowaniu keczupów Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 7, 2022 01:14

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech dla par pakowaczy również bez znajomości języka. Zatrudnienie w fabryce spożywczej z Drezna przy pakowaniu keczupów. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Miasto: Drezno, Niemcy

Wakaty: 12

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • łatwa, manualna oraz powtarzalna praca w fabryce przy pakowaniu keczupów
  • konieczne jest przestrzeganie wysokich norm BHP w pracy z żywnością
  • do zadań należeć będzie również przeprowadzanie kontroli jakości, obsługa maszyn produkcyjnych itp.

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • dostępność od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zaangażowanie
  • duża zaletą będzie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy niemieckiej
  • ubezpieczenie
  • płatne urlopy wypoczynkowe
  • szkolenia w zależności od potrzeby stanowiska
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • stałą umowę o pracę na najlepszych
  • satysfakcjonujące zarobki wypłacane przelewem na czas
  • bardzo dobre dodatki
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 36629e1fa8ef738