€ 2600-2900/mc brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej Dortmund 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 19, 2021 04:43

Od marca 2021 zatrudnienie jako sprzątacz-sprzątaczka w galerii handlowej z Dortmundu. Oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka galerii handlowej

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Zarobki: od 2600 do 2900 euro brutto miesięcznie

Termin: od zaraz

Wakaty: 6

Obowiązki:

  • sprzątanie powierzchni galerii handlowej – bez butików
  • pracownik będzie odpowiedzialny za mycie łazienek, podłóg, opróżnianie koszy, dezynfekowanie powierzchni, uzupełnianie środków higienicznych itp.

Wymagania:

  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • bezpieczne środowisko pracy oraz środki ochrony osobistej
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą pracy w Niemczech, prosimy o przesyłanie zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • NeueArbeit2020@web.de

w nagłówku należy wpisać: „Sprzątanie galerii handlowej, Dortmund/03/2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-dortmund-2021/

ID ogłoszenia: 7436053b2f407c86