€ od 14,50/h brutto

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka sprzątanie wagonów metra Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: czerwiec 24, 2022 1:23 am
  • Wygasa: 16 dni, 15 godzin

Oferujemy zatrudnienie z bezpłatnym zakwaterowaniem w Berlinie przy sprzątaniu i dezynfekcji wagonów metra. Niemcy praca dla osób także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka wagonów metra

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: od 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie przy sprzątaniu wagonów metra
  • praca w godzinach nocnych wykonywana z użyciem środków chemicznych i specjalnych sprzętów

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do pracy w godzinach nocnych
  • własne auto na wyjazd i przejazdu
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę niemiecką
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • rzetelne szkolenie pracownicze zapewnione jest na miejscu
  • świadczenia socjalne
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • na miejscu zapewnione wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • umowę niemiecką na okres 3 miesięcy próbny z opcją przedłużenia
  • pracę na nocnej zmianie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci! Zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres poniższy:

  • dringende@europe.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: sprzątanie metra, Berlin 06/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-sprzataniu-wagonow-metra-berlin/

ID ogłoszenia: 24162b491c42e2d0