€ 2000-3000/mmc

Od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez języka na budowie docieplenia Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: Wrzesień 21, 2018 3:34 am

Firma budowlana z Hamburga oferuje zatrudnienie od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Niemcy praca na budowie przy dociepleniach elewacji styropianem.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Pensja: miesięcznie od 2000 do 3000 euro

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca jako pomocnik budowlany przy montażu dociepleń ze styropianu
  • jest to praca w zespole lub samodzielna
  • pracownik odpowiedzialny jest za powierzone narzędzia i dba o materiały

Oczekiwania:

  • warunkiem obowiązkowym jest posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku – czyli bezwzględna znajomość fachu
  • chęć podjęcia stałej pracy
  • samodzielność
  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zorganizowanie sobie zamieszkania we własnym zakresie

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia zatrudnienia na stałe
  • pracę nie tylko w Hamburgu ale i innych miastach
  • zatrudnienie w niemieckiej firmie bez konieczności porozumiewania się w języku niemieckim

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy wszystkich o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 00491748037108

Dzwonić można codziennie – również w niedziele do godziny 20:00

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-na-budowie-bez-jezyka-przy-dociepleniach-hamburg/

ID ogłoszenia: 4925b9feea6f0c1c