€ 6000-15000 PLN

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory malin i jeżyn Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 15, 2022 01:37

Oferta sezonowej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka i doświadczenia. Zatrudnienie od zaraz w okolicy Hamburga przy zbiorach malin i jeżyn. Zakwaterowanie zapewnia na miejscu pracodawca.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów jeżyn i malin

Miasto: okolice Hamburga, Niemcy

Wynagrodzenie: od 6000 do 15000 PLN miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na plantacji przy zbiorze malin i jeżyn

Oczekiwania:

  • preferowane zgłoszenia od osób ze statusem osoby uczącej się
  • posiadanie obywatelstwa Unii Europejskiej

Zapewniamy:

  • na terenie firmy zorganizowany jest płatny nocleg
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • praca na godziny i akord
  • 6-7 dni pracy na tydzień
  • zatrudnienie w zespole polskojęzycznym bez konieczności znajomości języka niemieckiego

Aplikacja:

kontakt jedynie telefoniczny! Dzwonić można w godzinach od 6-18:30 pod numer:

  • +49 15 1759 672 48

Na wiadomości SMS nie odpowiadam.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-sezonowa-bez-jezyka-zbiory-malin-i-jezyny-od-zaraz-k-hamburga/

ID ogłoszenia: 77962d05740aace4