€ 53 PLN brutto/h

Od zaraz oferta sezonowej pracy w Niemczech bez języka zbiory kwiatów ogrodnictwo 2022, Kempen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kempen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 1, 2022 01:22

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech – Kempen przy zbiorach kwiatów z bezpłatnym zakwaterowanie. Od zaraz zatrudnienie w ogrodnictwie bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy w ogrodnictwie

Miasto: Kempen, Niemcy

Zarobki: 53 PLN na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca w ogrodnictwie przy zbiorze kwiatów
  • powtarzalna praca o charakterze fizycznym przy sadzeniu, sortowaniu, pielęgnowaniu i pakowaniu

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat. B

Zapewniamy:

  • pracę sezonową od zaraz
  • możliwość podjęcia zatrudnienia na cały rok
  • na miejscu zapewnione przeszkolenie
  • zatrudnienie na granicy z Holandią
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
  • zgrany zespół i miłą atmosferę
  • pomoc w zorganizowaniu przyjazdu z Polski
  • bezpłatne zamieszkanie w jednorodzinnych domach z polska telewizją w pokojach
  • ubezpieczenie
  • legalne warunki zatrudnienia

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 95 757 97 57 lub 95 757 09 90

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-sezonowa-prace-w-niemczech-bez-jezyka-przy-zbiorach-kwiatow-ogrodnictwo-kempen/

ID ogłoszenia: 212635fa08f3ec14