€ 12,50/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy pakowaniu keczupów bez języka Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 11, 2019 03:49

Poszukujemy od zaraz pakowaczy bez znajomości języka do pakowania keczupów w fabryce z Drezna. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Niemczech dla Polaków przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Zarobki: 12,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Zakres obowiązków:

  • zatrudnienie w nowoczesnym zakładzie – fabryce keczupów, koncentratów i sosów pomidorowych
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykładanie pustych opakowań na taśmę produkcyjną
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości i wykonywanie innych zadań, zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • samodzielność, pracowitość
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • opieka koordynatora Polaka
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z możliwością przedłużenia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen2019@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 385cfeb1dcd1647