€ 1800 euro netto/ msc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech opiekunka osób starszych do Pana 82 l. z Baiersbronn 15.06.23

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Baiersbronn
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: czerwiec 6, 2023 00:40

Od zaraz (15.06.2023) propozycja pracy w Niemczech jako opiekun lub opiekunka osób starszych. Zlecenie z Baiersbronn przy opiece nad seniorem w wieku 82 lat, który choruje na niewydolność serca.

SENIOR:
Ma 82 lata, 180 cm wzrostu, ok. 95 kg, ma 3 stopień pielęgnacyjny. Jest osłabiony starczo, choruje na niewydolność serca, cukrzycę (dostaje insulinę), porusza się na wózku inwalidzkim ( wymaga transferu), ma pełną inkontynencję.

Zakres obowiązków:
Wykonywanie czynności pielęgnacyjno- higienicznych, utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, wykonywanie obowiązków związanych z prowadzeniem domu, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, pomoc w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Warunki mieszkaniowe:
Senior mieszka razem ze swoją małżonką w domu jednorodzinnym w spokojnej okolicy. Do dyspozycji opiekuna pozostaje w pełni umeblowany osobny pokój, stałe łącze internetowe, własna łazienka

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.

kontakt@edolcevita.pl

ID ogłoszenia: 648647dbaa05f388