€ 2800 brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech kierowca kat.B-dostawca zakupów w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 18, 2020 02:09

Z podstawową znajomością języka od zaraz w Berlinie dostępna praca w Niemczech na stanowisku kierowcy kat.B – dostawcy zakupów w sklepie internetowym (głównie art. spożywcze i przemysłowe).

Stanowisko: Kierowca kat. B – dostawca zakupów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od listopada 2020

Wynagrodzenie: 2800 euro brutto miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie dla dostawcy zakupów na zlecenie delikatesów, świadczących usługi internetowo
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie zajmował się rozplanowaniem trasy, dostarczeniem zakupów zgodnie z terminarzem
  • aktualnie za zakupy płatności są dokonywane już na etapie składania zamówień lub kartą
  • konieczne jest przestrzeganie odpowiedniego dystansu i dostarczanie zakupów pod drzwi – ze względu na pandemię nie ma realizowanych dostaw za próg.

Wymagania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • samodzielność, wielozadaniowość
  • umiejętność pracy z ludźmi
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • świetna orientacja w terenie
  • punktualność, terminowość
  • świetne zarządzanie swoim czasem pracy

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • opiekę polskiego rezydenta na miejscu
  • samochód służbowy, kartę paliwową oraz telefon komórkowy
  • bezpłatne zakwaterowanie zapewnione w hotelach pracowniczych o dobrych standardzie
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją podjęcia stałej pracy przy spełnieniu warunków pracodawcy
  • pomoc przy dopełnianiu formalności, związanych z podjęciem legalnej pracy w Berlinie
  • środki ochronne – rękawiczki, spray do dezynfekcji oraz maski

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/11/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowy

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 1065fadd6df1fa98