€ 2800 +mieszkanie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech kierowca kat.B – dostawca zakupów Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 20, 2020 05:01

Od zaraz na terenie Berlina do podjęcia praca w Niemczech z podstawową znajomością języka jako kierowca kat.B – dostawca zakupów na zlecenie internetowego sklepu z żywnością. Zakwaterowanie dla pracowników będzie zapewnione bezpłatnie.

Stanowisko: Kierowca kat.B

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: miesięcznie 2800 euro brutto + darmowe zakwaterowanie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

UWAGA: W trosce o dobro pracowników firma zapewnia maseczki jednorazowe, żele antybakteryjne i wprowadziła wyłącznie płatności on-line. Zakupy dostarczane są do drzwi a nie “za próg”, a także zminimalizowano liczbę formalności w celu ograniczenia kontaktu z ludźmi w biurze i na magazynie załadunkowym.

Opis stanowiska pracy:

  • obowiązkiem będzie rozwożenie zakupów sklepu świadczącego sprzedaż internetową
  • do zadań należy załadunek towarów na samochód i dostarczenie do klienta

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B i dobra orientacja w terenie
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • samodzielność
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • możliwość rozwoju
  • chęć rozpoczęcia nauki języka niemieckiego
  • przestrzeganie zasad BHP dla bezpieczeństwa siebie i innych

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech
  • auto służbowe + kartę paliwową
  • świadczenia socjalne
  • niemiecką umowę o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia okresu zatrudnienia
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • ubezpieczenie pracownika od wszelkich następstw wynikających z podjętej pracy do kwoty 100 000 €
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: kierowca-kat-b/03/20

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 9775e703132b1cd4