Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1900 euro netto/ msc

Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla opiekunki starszej Pani 86 l. z Pulheim

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Pulheim
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: wrzesień 1, 2023 01:04
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz oferta pracy w Niemczech dla opiekunki starszej Pani 86 l. z Pulheim

Opis

Poszukiwana dyspozycyjna opiekuna osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie z Pulheim przy opiece nad Panią w wieku 86 lat, która jest osobą leżącą objęta opieką paliatywną.

Seniorka Maria, ma 86 lat, waży ok. 43 kg, mierzy 152 cm wzrostu, wnioskuje się u niej o 5 stopień pielęgnacyjny. Trezba ją obracac ponieważ jest osobą leżącą (opieka paliatywna). Trzeba także pilnować jej higieny, tego, aby nawadniała się regularnie oraz kroić jedzenie na mniejsze kawałeczki. Choruje na cukrzycę, jest po udarze, osłabiona starczo, jednak jeszcze umysłowo sprawna, ma problemy z mową oraz ze słuchem.
Senior natomiast porusza się jeszcze po mału o swojej lasce, stara się być samodzielny, cierpi na nadciśnienie, jednak jest już osłabiony ze względu na przebyty udar, jest także zapominalski. Ma 87 lat i przyznany 4 stopień pielęgnacyjny. Waży ok. 80kg, mierzy 170 cm wzrostu.
Warunki mieszkaniowe:
Mieszkają w domku, w spokojnej okolicy . Do dyspozycji opiekunki pozostaje osobny w pełni umeblowany pokój z dostępem do Internetu TV, oraz osobnym prysznicem.
Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, podawanie leków, wykonywanie pielęgnacji i higieny, transfer pacjenta, wykonywanie codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.
Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc.
WYMAGANIA
osoba z doświadczeniem,
komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej wskazanym terminie oraz do pozostania na zleceniu przez okres 2 miesięcy

kontakt@edolcevita.pl

ID ogłoszenia: 61164ef345624756

ilość wszystkich wyświetleń: 29, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.