€ 2100-2500 euro brutto/mc

Od zaraz praca w Niemczech dla kierowcy kat.B przy przewozie Vipów Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: wrzesień 5, 2016 17:11

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla kierowcy kat.B przy przewozie vipów. Oferta z Monachium dla osób z podstawową znajomością języka niemieckiego i angielskiego.

Stanowisko: Kierowca Vipów

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: 2100 do 2500 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • oferta dotyczy pracw w Niemczech na stanowisku kierowcy kat.B
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przewóz osób samochodami luksusowymi – limuzynami, np: bmw7, mercedes S-klasy, Audi A8
  • pracownik musi odpowiedzialnie reprezentować firmę  i nawiązywać odpowiednie kontakty z klientami
  • kursy w zależności od zapotrzebowania – krótkie np. weselne, odbiór z lotnisk, dłuższe przewóz po kraju
  • dbanie o samochód służbowy, porządkowanie po każdym kliencie, dbanie o zapewnienie klientom wyposażenia zgodnego z pakietem – szampan, woda, przekąski

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego i angielskiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • prawo jazdy kat.B od dwóch lat
  • miłą aparycja
  • dyskrecja
  • dyspozycyjność do pracy w różnych godzinach, możliwość częstych i dalszych wyjazdów
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność dobrania odpowiedniej odzieży do sytuacji – wymagany porządny garnitur, zawsze czyste elegenckie obuwie
  • wiek ok. 22-38 lat
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania dobrych kontaktów z ludźmi

Zapewniamy:

  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie ok. 2100 – 2500 euro brutto miesięcznie – przydzielane w zależności od kwalifikacji
  • legalną umowę o pracę
  • zatrudnienie od zaraz
  • samodzielne stanowisko
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • elastyczny grafik
  • możliwość zarobienia konkretnych pieniędzy które pozwolą na godną pracę w Niemczech
  • liczne szkolenia z zakresu obsługi klienta, BHP, zachowań w sytuacjach nieprzewidywalnych

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, wiadomość zawierającą CV w języku niemieckim lub polskim prosimy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres:

neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Kierowca kat.B, Monachium, 2016.

Zaznaczamy, iż skontaktujemy się WYŁĄCZNIE z wybranymi osobami. Tym samym NIE wysyłamy odpowiedzi odmownych

ID ogłoszenia: 45857cd76c845dba