€ 13,50/h brutto+premie

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez znajomości języka pakowanie zabawek Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 29, 2022 2:36 am

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Essen przy pakowaniu zabawek. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla pakowaczy bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: pakowacz zabawek

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy plus dodatki

Miasto: Essen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • manualna, powtarzalna i samodzielna praca przy taśmociągu przy pakowaniu zabawek

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • mile widziana mobilność – prawo jazdy i własny samochód
  • dostępność od zaraz
  • zręczność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem w pracy na analogicznym stanowisku
  • sumienność

Zapewniamy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • dobre wynagrodzenie oraz atrakcyjne premie i dodatki – np. paczki świąteczne, premie frekwencyjne czy system poleceń pracowniczych
  • wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie zabawek 2022/Essen

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 65563849806cf2c7