€ 13/h brutto

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par pakowanie czekoladek w Lipsku 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: styczeń 29, 2021 04:05

Od zaraz zatrudnimy pakowaczy bez znajomości języka do pakowania pralinek czekoladowych. Oferta pracy w Niemczech także dla par bez znajomości języka. Na miejscu zorganizowane jest zakwaterowanie odpłatne.

Stanowisko: Pakowacz pralinek

Miasto: Lipsk, Niemcy

Zarobki: 13 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • łatwa, powtarzalna praca przy linii produkcyjnej
  • pakowanie wyrobów czekoladowych z uprzednią wizualną kontrolą jakości

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • wysoka sprawność fizyczna
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych zadań
  • stosowanie się do zasad BHP
  • umiejętność pracy w grupie
  • energiczność
  • dyspozycyjność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką, legalną umowę na czas określony – 6 miesięcy
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane przez pracodawcę w pełni wyposażonym mieszkaniu

Aplikacja:

Zgłoszenie prosimy przesłać na adres poniższy:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w nagłówku: „Praliny Lipsk 01/21

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-pralinek-w-lipsku/

ID ogłoszenia: 2836011c338ef456