€ 12,25/h

Od zaraz oferta pracy w Niemczech bez języka dla par na magazynie z napojami Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 11, 2018 04:58

Oferujemy możliwość zatrudnienia w Lipsku od zaraz dla par przy zbieraniu zamówień na magazynie z napojami. Niemcy praca bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 12,25 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Rozpoczęcie: od zaraz

Zakres zadań:

  • zatrudnienie odbywa się na magazynie hurtowni z napojami
  • główne obowiązki osoby zatrudnionej to zbieranie zamówień na palety, obsługa skanera ręcznego i wózka paletowego, rozładunek dostaw, dbanie o dokumentację papierową a także wprowadzanie danych do systemu komputerowego
  • dbanie o porządek na magazynie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dostępność od zaraz
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • zdolność do pracy w zespole
  • sumienność, staranność
  • świadomość podejmowanej odpowiedzialności w związku z powierzonymi obowiązkami
  • chęć do rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Zapewniamy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • ubezpieczenie pracownicze
  • legalną, niemiecką umowę o pracę początkowo na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • zamieszkanie zorganizowane w cenie 200 euro od pary lub 150 euro od osoby

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Magazyn z napojami, Lipsk 05/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-dla-par-na-magazynie-z-napojami-od-zaraz-lipsk/

ID ogłoszenia: 7405af4af98bdab6