€ 10,84/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka w sklepie Hamburg 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 11, 2018 03:36

Poszukujemy osób bez znajomości języka do fizycznej pracy w Niemczech przy wykładaniu towarów w sieci sklepów. Zatrudnienie w Hamburgu od zaraz z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Wynagrodzenie: 10,84 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 10

Obowiązki:

  • zatrudnienie jako pracownik fizyczny w sieci marketów z Hamburga
  • praca na podstawie delegowania w zależności od aktualnej potrzeby
  • do zadań należeć będzie wykładanie produktów na półki sklepowe, przeprowadzanie inwentaryzacji i porządowanie regałów

Oczekiwania:

  • odpowiedzialność, sumienność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • szybkość w przyswajaniu nowej wiedzy
  • zaangażowanie
  • samodzielność
  • dostępność od zaraz na 3 miesiące

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, pomoc przy tłumaczeniach
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • zakwaterowanie zorganizowane za darmo na miejscu
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy
  • darmowe przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a miejscem zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com z dopiskiem w nagłówku: Fizyczna praca w sklepie, Hamburg 09/18

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-jezyka-w-sklepie-od-zaraz-wykladanie-towaru-hamburg/

ID ogłoszenia: 2765b968e1d57ebd