€ 12,25-15,00 +zakwaterowanie

Bez języka oferta fizycznej pracy w Niemczech od zaraz sortowanie odzieży Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 27, 2022 01:39

Oferta fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odzieży i akcesoriów używanych. Zatrudnienie aktualne od zaraz z Essen dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu – bezpłatnie.

Stanowisko: Sortowacz

Miasto: Essen, Niemcy

Zarobki: 12,25-15,00 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 15

Termin: od października 2022

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w sortowni rzeczy i odzieży używanych – akcesoria jak apaszki, szaliki, torebki, obuwie, zabawki i sprzęt małego AGD
  • praca wykonywana jest manualne w szybkim tempie przy taśmie

Oczekiwania:

  • brak alergii
  • brak nałogów
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • umiejętność pracy pod presją
  • przykładanie się do obowiązków
  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • komplet odzieży pracowniczej
  • środki ochronne
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • dla najlepszych zatrudnienie na stałe
  • dostęp do świadczeń socjalnych oraz opieki medycznej
  • prawo do urlopu
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia przez cały okres zatrudnienia
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do aplikowania mailowo, na adres poniższy:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref.: fso/e/10/22

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sortowanie-odziezy-niemcy-praca-fizyczna-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-w-essen-2022/

ID ogłoszenia: 4716331580273f55