€ 13,50/h brutto + mieszkanie

Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy sortowaniu odpadów Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 25, 2018 05:07

Aktualnie poszukujemy chętnych bez znajomości języka do fizycznej pracy w Niemczech przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie od zaraz w Kolonii z bezpłatnym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miejscowość: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • osoba zatrudniona odpowiedzialna jest za manualne sortowanie odpadów przy taśmociągu
  • praca wykonywana jest w sortowani odpadów w pozycji stojącej
  • pracownik musi wykonywać zadania ściśle według norm BHP

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • wysoka sprawność fizyczna
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • gotowość do wykonywania pracy monotonnej i powtarzalnej
  • dostępność od zaraz
  • punktualność, pracowitość

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie dla par i grup
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę na miejscu
  • atrakcyjne zarobki

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na adres:

  • pl-arbeiteinstellen@job4u.com z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie odpadów, Kolonia 2018”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-fizyczna-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka-przy-sortowaniu-odpadow-koln-2018/

ID ogłoszenia: 395ba3c0dc20c49

1 odpowiedź na “Od zaraz oferta fizycznej pracy w Niemczech bez języka przy sortowaniu odpadów Köln”

  1. jako para jesteśmy bardzo zainteresowani waszą ofertą i dyspozycyjni od zaraz chcemy i umiemy pracować nasz tel 500 486 405