€ 9,50/h netto

Od zaraz Niemcy praca sezonowa przy zbiorach truskawek bez języka 2021 Leupoldsdorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Leupoldsdorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: Maj 28, 2021 2:11 am
  • Wygasa: 2 dni, 11 godzin

Oferta sezonowej pracy w Niemczech 2021 bez znajomości języka przy zbiorach truskawek. Zatrudnienie w Leupoldsdorf od zaraz z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie. Ogłoszenie adresowane do kobiet.

Miejsce zatrudnienia: Leupoldsdorf, Niemcy

Pensja: 9,50 euro netto

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbiorów truskawek

Rozpoczęcie zatrudnienia: od II połowy czerwca 2021

Opis stanowiska pracy:

  • praca na polu przy zbiorach truskawki

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • preferowane zatrudnienie od pań w wieku 30-60 lat
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość

  • na miejscu zorganizowane odpłatne zamieszkanie w cenie 4,50 €/doba w 4 osobowych pokojach + dostęp do wyposażonych kuchni
  • możliwość pobierania zaliczek raz na tydzień
  • zatrudnienie od drugiej połowy czerwca 2021
  • zatrudnienie w oparciu o umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • pracę w wymiarze 8 godzin dziennie, 6 dni tygodniowo – wolne soboty

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 731559763

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-truskawek-bez-jezyka-oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-na-polu-leupoldsdorf/

ID ogłoszenia: 75060aff4ac1c2d2