€ 9,19/h brutto

Od zaraz Niemcy praca sezonowa bez języka przy zbiorze warzyw Bamberg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bamberg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: sierpień 20, 2019 03:59

Bez znajomości języka ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorze warzyw – cebuli, kapusty, sałaty. Zatrudnienie od zaraz w gospodarstwie rolnym z Bamberg z zakwaterowaniem zorganizowanym odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik do zbioru warzyw

Lokalizacja: Bamberg, Niemcy

Pensja: 9,19 euro brutto na godzinę pracy

Liczba wakatów: 1

Zadania:

  • praca w gospodarstwie rolnym przy zbiorach warzyw – cebuli, porów, brokułów, kapusty i sałaty
  • pracownik będzie także odpowiedzialny za pracę przy sadzonkach
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy rolniczej
  • wysoka sprawność fizyczna
  • motywacja, zaangażowanie
  • dostępność od zaraz na okres 3 miesięcy

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki i uczciwe warunki zatrudnienia
  • tygodniowo od 50 do 60 godzin pracy w zależności od zapotrzebowania
  • możliwość pobrania zaliczki już po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • zakwaterowanie zapewnione w pokojach 3-4 osobowych za 3,30 euro na dobę

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • niemcy@bispol.com

Więcej informacji można uzyskać telefonicznie, pod numerem: 13 4463295 lub 782745508

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-sezonowej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-od-zaraz-przy-zbiorze-warzyw-bamberg/

ID ogłoszenia: 1445d5af7fb32c7c