€ od 9,49 €/h brutto

Od zaraz Niemcy praca przy pakowaniu słodyczy bez znajomości języka Gotha 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: wrzesień 17, 2019 02:07

Firma z Gotha poszukuje od zaraz pakowaczy do pracy w Niemczech. Ogłoszenie bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy na linii produkcyjnej. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy oraz żywności

Miejsce zatrudnienia: Gotha, Lipsk – Niemcy

Pensja: 9,49 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • łatwa praca na produkcji przy pakowaniu żywności, głównie słodyczy

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • atutem będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • zaangażowanie, solidność, sumienność

Zapewniamy:

  • opcję podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • przejazdy do pracy
  • dwie premie w ciągu roku – na święta i urlop
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • za pracę w systemie zmianowym obowiązuje dodatek +25%

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • 756410013, 508530100

Dzwonić można w godzinach od 09:00 do 16:00

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-niemcy-gotha-leipzig,oferta,7087469

ID ogłoszenia: 6765d8036cd17867