€ 2600+dieta, zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez znajomości języka przy przeprowadzkach Hanower 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Wrzesień 15, 2020 2:39 am
  • Wygasa: 7 dni, 16 godzin

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech z bezpłatnym zakwaterowaniem. Od zaraz oferta z Hanoweru przy przeprowadzkach bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik do przeprowadzek

Lokalizacja: Hanower, Niemcy

Wynagrodzenie: miesięcznie 2600 euro brutto oraz dieta – 15 euro netto za każdy dzień roboczy oraz dodatki

Wakaty: 10

Opis stanowiska pracy:

  • elastyczne zlecenia przeprowadzkowe, świadczone firmom a także klientom prywatnym
  • zadania to kompleksowe zabezpieczenie wszelkiego mienia, transport i rozładunek oraz montaż na miejscu
  • klient wybiera pakiet – z wniesieniem i montażem, z samym wniesieniem bez montażu, z samym rozładunkiem
  • firma przewozi wszelkie rodzaje rzeczy – meble, sprzęty RTV, AGD, instrumenty, elementy wykończeniowe, materiały budowlane itp.

Oczekiwania:

  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dobra sprawność fizyczna
  • samodzielność
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w grupie
  • możliwość pracy w weekendy i po godzinach
  • elastyczność, wielozadaniowość
  • zdolność do logicznego myślenia

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora Polaka
  • asystowanie w trakcie wizyt u lekarza, pomoc przy tłumaczeniach dokumentów, przy założeniu konta w banku
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na okres 3 miesięcy
  • możliwość podjęcia długotrwałego zatrudnienia dla najlepszych
  • pracę w Niemczech od zaraz

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • nutzliche-arbeit@workmail.com z dopiskiem w nagłówku: Nr ref. fp/a/09/20

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-przy-przeprowadzkach-od-zaraz-hanower/

ID ogłoszenia: 1685f5be6dd5a73d