€ 9,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca fizyczna bez języka jako żywa maskotka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: luty 26, 2019 05:32

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie tymczasowe w Bremen jako żywa maskotka w centrum handlowym.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – żywa maskotka

Lokalizacja: Bremen, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozdawanie ulotek, gadżetów w galerii handlowej
  • praca w specjalnym stroju

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • dostępność do świąt Wielkanocnych
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • zdolność do pracy z najmłodszymi
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony, do świąt Wielkanocnych
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • jeden ciepły posiłek za darmo na dzień roboczy
  • opieka polskojęzycznego rezydenta
  • wysokie zarobki wypłacane przelewem na konto
  • dużą liczba godzin pracy – zmiany nawet po  godzin na dzień

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w nagłówku: maskotka03/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz-jako-zywa-maskotka-w-bremen/

ID ogłoszenia: 2125c744453ae15a