€ od 12,85/h brutto

Od zaraz Niemcy praca dla par bez znajomości języka na produkcji batonów fabryka Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 26, 2021 01:35

Fabryka spożywcza z Augsburga zatrudni od zaraz na produkcję batonów czekoladowych. Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem odpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Wynagrodzenie: od 12,85 euro brutto na godzinę

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • pracownik na początku zostanie przeszkolony z zakresu BHP oraz stanowiskowo, szkolenie trwa kilka pierwszych dni i jest połączone z treningiem
  • do zadań należeć będzie wykonywanie prac na każdym etapie produkcji – w zależności od zapotrzebowania, może to być: przeprowadzanie kontroli jakości, obsługiwanie maszyn, pakowanie gotowych batonów, etykietowanie, dbanie o ciągłość itp.

Wymagania:

  • przykładanie się do zadań
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • przyjazne nastawienie
  • odpowiedzialne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • bezkonfliktowość
  • zdolność do pracy w zespole
  • motywacja, sumienność, niezawodność

Zapewniamy:

  • świadczenia socjalne
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc koordynatora przy wizytach u lekarza, dopełnianiu spraw w urzędach, bankach, przy tłumaczeniach
  • wdrożenie w obowiązki
  • urlop zgodnie z prawem pracy
  • odprowadzanie podatków
  • pełny etat

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 34960ad48c1b2ea4