€ 12,00/h +zakwaterowanie

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka dla par na produkcji deserów Berlin 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 31, 2020 4:28 am

Poszukujemy Polaków do pracy w Niemczech na produkcji deserów mrożonych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Berlina dla par bez znajomości języka. Bezpłatne zakwaterowanie czeka na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej – w fabryce deserów mrożonych

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Pensja: 12,00 euro brutto na godzinę pracy + dodatek 1,50 euro za pracę w warunkach chłodniczych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca w nowoczesnej fabryce w warunkach chłodniczych z uwzględnieniem wysokich norm BHP
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o wysoką jakość produkcji, samodzielne przygotowywanie składników, pakowanie i inne zadania zlecane na bieżąco przez przełożonego

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją
  • dyspozycyjność od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie w pracy na  podobnym stanowisku
  • zręczność, zwinność, samodyscyplina

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • solidne zatrudnienie
  • niemiecką umowę o pracę
  • uniform służbowy
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 7795e81e0fd95136