€ 14/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez języka przy sprzątaniu-dezynfekcji siłowni Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dortmund
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 28, 2021 02:11

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sprzątaniu-dezynfekcji siłowni. Oferta z Dortmundu aktualna od zaraz dla chętnych bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Dortmund, Niemcy

Pensja: 14 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na stanowisku sprzątacza-sprzątaczki siłowni oraz sal do fitnessu
  • pracownik będzie zajmował się myciem powierzchni, odkażaniem, uzupełnianiem środków higienicznych itp.

Wymagania:

  • zręczność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności
  • solidność, niezawodność
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracodawca pomaga zorganizowana odpłatne zamieszkanie, koszt to 250 euro miesięcznie + media
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne
  • przeszkolenie pracownicze
  • zapewnione środki ochrony osobistej
  • zatrudnienie na stałe dla pracowników najlepszych

Aplikacja:
Osoby zainteresowane ofertą powyższą, zapraszamy do wysyłania aplikacji mailowo, na adres poniższy:

  • NeueArbeit2020@web.de z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie siłowni Dortmund, maj 2021″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-przy-sprzataniu-dezynfekcji-silowni-od-zaraz-praca-w-niemczech-dortmund/

ID ogłoszenia: 98960aff134af7f8