€ od 1850 euro brutto/mc

Od zaraz Niemcy praca bez języka München na magazynie z art. zoologicznymi

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Październik 17, 2017 3:41 am

Propozycja zatrudnienia w Monachium od zaraz dla osób bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień na magazynie z artykułami zoologicznymi. Niemcy praca z zapewnionym odpłatnie zamieszkaniem.

Stanowisko: Magazynier

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Pensja: od 1850 euro brutto miesięcznie

Liczba wakatów: 2

Umowa: próbna na 3 miesiące z możliwością przedłużenia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni z artykułami zoologicznymi
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kompletowanie zamówień na towary takie jak: zabawki, karmy, smaczki, smycze, posłania itp.

Oczekiwania:

  • pracę zmianową – także obowiązują zmiany nocne
  • dobra kondycja fizyczna
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • kreatywność, spostrzegawczość, dokładność
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • sumienność

Oferujemy:

  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie w cenie 200 euro miesięcznie
  • zapewnione dodatki za pracę na zmianie nocnej i za nadgodziny
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia za granicą
  • solidne warunki zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze i dostęp do świadczeń socjalnych
  • umowę na okres 3 miesięcy z opcją przedłużenia na stałe

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: magazynzoologiczny/10/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 20159e5156cb8eb5