€ 12,84/h brutto + zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par sortowanie warzyw bez języka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 28, 2018 04:04

Poszukujemy osób bez znajomości języka do sortowania i pakowania owoców, warzyw w przetwórni z Berlina. Od zaraz fizyczna praca w Niemczech dla par do końca grudnia 2018.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz warzyw

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: 12,84 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: od teraz do grudnia 2018

Obowiązki:

  • praca o charakterze fizycznym przy sortowaniu oraz pakowaniu warzyw, owoców
  • zadania są proste i powtarzalne

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, sumienność, odpowiedzialność
  • wysoka sprawność fizyczna
  • zdolność do pracy w grupie
  • punktualność
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy samodzielnej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy czasowej obowiązującej do końca grudnia 2018
  • darmowe zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w ogrzewanym domku
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zgrany zespół
  • przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysłanie wiadomości e-mail z napisaniem kilku zdań o sobie, na adres:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem: „Dla par – sortowanie warzyw i owoców, Berlin”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-oferta-fizycznej-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-sortowanie-warzyw-od-zaraz-berlin/

ID ogłoszenia: 2375bad230bf34dc