€ 13,55/h brutto+mieszkanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka sortowanie używanej odzieży, Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: do uzg.
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2023 01:35

Od zaraz w rejonie Cottbus (blisko granicy) do podjęcia fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka przy sortowaniu używanej odzieży. Zakwaterowani bezpłatne zapewnione dla pracowników na miejscu.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Pensja: 13,55 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Cottbus, Niemcy

Zadania:

Na tym stanowisku głównym zadaniem jest wykonywanie pracy manualnej, która obejmuje rozdzielanie i sortowanie różnych rodzajów odzieży, takich jak spodnie, bluzy, koszule, oraz akcesoriów, takich jak czapki i szaliki. Praca ta wymaga utrzymania wysokiego tempa oraz przestrzegania standardów bezpieczeństwa i higieny.

Wymagania:

Aby spełnić oczekiwania na tym stanowisku, kandydat nie może posiadać żadnych uzależnień ani alergii. Musi być gotowy do natychmiastowego rozpoczęcia pracy w Niemczech oraz posiadać dobrą kondycję fizyczną. Istotne są także umiejętności skutecznego działania w zespole, punktualność, zaangażowanie i pozytywna postawa. Znajomość języka niemieckiego jest mile widziana.

Oferujemy:

Zapewniamy pełne wsparcie podczas procesu relokacji oraz pomoc polskojęzycznego koordynatora w załatwianiu formalności. Nasze wynagrodzenie jest atrakcyjne i wypłacane zgodnie z umową. Pracownik otrzymuje dodatkowo dwie premie – jedną z okazji świąt i drugą na czas wakacji, a także premie uznaniowe oraz paczki świąteczne. Dla naszych pracowników istnieje możliwość rozwijania kwalifikacji poprzez różnorodne szkolenia, a także dodatkowy dodatek na pokrycie kosztów kursu języka niemieckiego. Oferujemy niemiecką umowę o pracę na pełny etat, dostępną od zaraz.

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odzieży używanej 2023, Cottbus”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-fizyczna-praca-niemcy-od-zaraz-przy-sortowaniu-odziezy-uzywanej-w-cottbus/

ID ogłoszenia: 492650c73de6d958