€ 2600-2800+dieta+zakwaterowanie

Od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez języka sortowanie odpadów Hamburg 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 2, 2022 01:14

Ogłoszenie fizycznej pracy w Niemczech od zaraz przy sortowaniu odpadów. Zatrudnienie przy recyklingu w Hamburgu dla sortowaczy bez znajomości języka i doświadczenia z bezpłatnym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Sortowacz odpadów

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: 2600 do 2800 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy sortowaniu odpadów
  • zadania wykonywane są ręcznie przy taśmie
  • pracownik otrzyma strój oraz odpowiednie uposażenie

Oczekiwania:

  • dobra kondycja fizyczna
  • dostępność od zaraz
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • pełna punktualność
  • zaangażowanie
  • brak alergii

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie w komfortowych, wynajmowanych przez pracodawcę mieszkaniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatki do pensji podstawowej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz na podstawie umowy niemieckiej
  • pierwszą umowę na okres próbny
  • dla najlepszych stałe zatrudnienie
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo na adres dostępny poniżej:

  • arbeiteinstellen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Sortowanie odpadów, Hamburg 2022”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-fizyczna-praca-w-niemczech-od-zaraz-sortowanie-odpadow-hamburg/

ID ogłoszenia: 626310663b90931