€ 2300 - 2700/mc brutto

Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka pomocnik śmieciarza Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 28, 2017 4:10 am

Propozycja podjęcia fizycznej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Hanowerze na stanowisku pomocnika śmieciarza przy podstawianiu kubłów pod śmieciarkę. Zakwaterowanie możliwe odpłatnie w hotelu robotniczym.

Stanowisko: Pomocnik śmieciarza – pracownik fizyczny

Miejscowość: Hanower, Niemcy

Zarobki: 2300 – 2700 euro/mc brutto

Start: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Obowiązki:

  • do zadań należeć będzie podstawianie kontenerów z odpadami pod śmieciarkę oraz wrzucanie worków na pakę

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • sumienność, odpowiedzialność
  • energiczność
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • dużą zaletą będzie posiadanie samochodu i możliwość przyjechania nim
  • sumienność

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • bardzo dobre wynagrodzenie oraz możśliwość pobierania zaliczek raz w tygodniu
  • solidne warunki zatrudnienia
  • dla chętnych istnieje opcja zamieszkania w hotelu robotniczym za 250 euro miesięcznie lub wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Pomocnik-śmieciarza 12/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 9075a1c5269ee5c9

4 komentarze na “Od zaraz fizyczna praca Niemcy bez znajomości języka pomocnik śmieciarza Hanower”

  1. ID ogłoszenia: 9075a1c5269ee5c9
    nr. ref.: Pomocnik-śmieciarza 12/17

    Witam.

    Dwie osoby (silni, postawni, znający fach) gotowi od zaraz.
    Energiczni, sumienni, pracowici, posiadamy auto. Pełna dyspozycyjność
    i chęć pracy.
    Pozdrawiamy – Artur i Wojtek (tel +48 669 699 028)

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

  2. Jestemy zainterweniowani ta praca

  3. Jestemy zainterweniowani ta praca tel 48519724211

  4. witam jestem zaiteresowany posiadam prawo jazdy kat b uprawnienia na wózek widlowy ostatnio pracowalem w furtwangen im szwarczwald na budowie .jezyk niemiecki komunikatywnie i holenderski .+48 519 527 766