€ 8,50 euro brutto/h

Od zaraz fizyczna Niemcy praca bez znajomości języka Kolonia rozładunek kontenerów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 9, 2015 04:04

Oferujemy pracę w Niemczech dla pracowników fizycznych przy rozładunku i załadunku kontenerów. Zatrudnienie w Kolonii od zaraz dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 8,50 euro brutto na godzinę pracy, przy pracy na zmianie nocnej zarobki wynoszą 9,50 euro na godzinę

Zadania:

  • poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za rozładunek oraz załadunek kontenerów lub samochodów służbowych
  • prace pomocnicze
  • układanie towarów na półkach, porządkowanie
  • aktualizowanie baz danych

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność i wytrzymałość fizyczna
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • możliwość podjęcia pracy zmianowej
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • wysoka motywacja
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • zatrudnienie od zaraz na podstawie niemieckiej umowy bezpośrednio podpisanej z pracodawcą
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • szkolenia pracownicze z zakresu BHP oraz systemu magazynowego
  • uczciwe wynagrodzenie
  • ubezpieczenie
  • regularność i terminowość w wypłatach
  • pomoc polskiego rezydenta na miejscu
  • możliwość wsparcie pracowników w trakcie szukania zamieszkania w Kolonii

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: fizycznarozladunek/11/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 457563fd196b4f4a

4 komentarze na “Od zaraz fizyczna Niemcy praca bez znajomości języka Kolonia rozładunek kontenerów”

  1. Dzień Dobry, jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem…Jestem osobą rzetelną , punktualną pracę mogę podjąć od zaraz.Jeśi to aktualne proszę o telefon 516 160 743

  2. Przemek Idziek na listopad 9, 2015 @ 19:20

    Jestem zainteresowany ofertą ichętny do podjęcia pracy nawet od zaraz mój numer tel.607726824 lub 721271017

  3. Janek Cieślik Woj. Śląskie na listopad 11, 2015 @ 23:14

    Witam ! Chcieliśmy z kolega we dwóch jechać do Niemiec , Praca /Magazyn , pracownik/Fizyczny, Pomoc w magazynie . Język Niemiecki znam.

    Proszę o odpowiedz.

  4. witam.jestem zainteresowany praca na magazynie.Pracowalem wczesniej na magazynie na podobnym stanowisku przez 4 lata w Anglii.Zgadzam sie na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji.