€ 12,85/h

Od zaraz dla par fizyczna praca w Niemczech bez języka sortowanie odzieży używanej, Cottbus

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Cottbus
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Listopad 16, 2021 2:18 am

Firma z Cottbus poszukuje od zaraz chętnych oraz pary do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione będzie nieodpłatnie.

Stanowisko: Sortowacz odzieży używanej

Wakaty: 11

Lokalizacja: Cottbus, Niemcy

Pensja: 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca fizyczna przy taśmie
  • obowiązkiem będzie sortowanie odzieży używanej

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie
  • samodzielność
  • zdolność do pracy zespołowej
  • brak problemów zdrowotnych
  • brak nałogów
  • dobra kondycja fizyczna
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pomoc koordynatora Polaka
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę
  • umowę na okres 3 miesięcy – jest to okres próbny
  • dla najlepszych pracowników możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • uniform służbowy
  • system zmianowy
  • przeszkolenie pracownicze
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na miejscu w hotelu pracowniczym
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:

„Sortowanie odzieży używanej, Cottbus”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeiteinstellen2021@fastmail.de

ID ogłoszenia: 26561917461949b0