€ 1400 netto+zakwaterowanie

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorze warzyw bez języka 2020 Löbau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Löbau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: min. 1 miesiąc
  • Opublikowany: Maj 15, 2020 2:59 am
  • Wygasa: 9 dni, 13 godzin

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy pielęgnacji i zbiorach warzyw szklarniowych. Zatrudnienie 2020 od zaraz w Löbau bez znajomości języka z bezpłatnym zakwaterowaniem zapewnionym na cały okres umowy.

Stanowisko: Pracownik sezonowy w szklarni

Miejsce zatrudnienia: Löbau, Niemcy

Umowa: na minimum 1 miesiąc

Pensja: 1400 euro netto + zakwaterowanie

Zakres zadań:

  • praca w szklarni przy pielęgnacji, hodowli i zbiórce warzyw
  • szczegółowe obowiązki to między innymi: wykręcanie pomidorów, podwiązywanie, nawadnianie, mycie zebranych warzyw, pakowanie do skrzynek oraz magazynowanie

Oczekiwania:

  • skończone 18 lat
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność na minimum miesiąc
  • brak uzależnień

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pomoc w zorganizowaniu przejazdu do Niemiec
  • darmowe zakwaterowanie
  • pensję w wysokości 1400 euro netto miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz meldunku czasowego

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą, prosimy o przesłanie za pośrednictwem poczty elektronicznej zgłoszenia na adres:

  • adecco_cottbus@go2.pl

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbiory-warzyw-w-szklarni-sezonowa-praca-niemcy-bez-jezyka-od-zaraz-w-lobau-2020/

ID ogłoszenia: 1025ebdbeef77f59

1 odpowiedź na “Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorze warzyw bez języka 2020 Löbau”

  1. surowczak na Maj 15, 2020 @ 3:51 pm

    3 chlopakow 21 lat chetni na wyjazd od zaraz .
    prosze o kontakt surowczaksteam@gmail.com