€ 8,84

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech przy zbiorach pieczarek bez języka, Getynga

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Göttingen
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na stale
  • Opublikowany: Październik 5, 2018 4:46 am

Od zaraz propozycja sezonowej pracy w Niemczech w rejonie Getyngi przy zbiorach pieczarek. Zatrudnienie możliwe bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kobiet bez znajomości języka przy zbiorach pieczarek. Zatrudnienie od zaraz, preferowane zgłoszenia od osób z doświadczeniem.

Stanowisko: stala praca

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Göttingen, Niemcy

Zarobki: 8,84 na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

zbiór pieczarek jadalnych ( ilość zebranych pieczarek, ok. 18 Kg / godzine ( norma EU ))
– ważyć pieczarki i ewentualnie pakowac do transportu
– ostrożne obchodzenie się z pieczarkami i z narzędziami na miejscu

Oczekiwania:

wysoka motywacja i duże chęci
otwartość
pracowitość
brak problemów ze zdrowiem
doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

legalną pracę w Niemczech
każdy pracownik otrzyma ubezpieczenie
pracodawca oferuje tanie zakwaterowanie niedaleko miejsca zatrudnienia

Aplikacja:
Szanowne Panie, prosimy o wysyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną. Wiadomość e-mail z załączeniem CV i zdjęcia należy przesłać na

adres: d.luken@injoma.eu
Whautsapp: +49 16091548547

ID ogłoszenia: 7405bb62af072f0a

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: InJoMa GmbH
  • Zarejestrowany od: Październik 4, 2018

Inne przedmioty dodane przez InJoMa GmbH

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez InJoMa GmbH »