€ 9,35/h

Od zaraz dam sezonową pracę w Niemczech bez języka zbiory owoców 2020 Bonn

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Wachtberg-Fritzdorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 1,5 mca
  • Opublikowany: czerwiec 12, 2020 03:47

Oferujemy zatrudnienie na plantacji w Bonn 2020 bez znajomości języka. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech przy zbiorach truskawek, agrestu i porzeczek. Oferta skierowana do kobiet!

Stanowisko: Pracownik do zbiorów owoców

Miejsce zatrudnienia: Wachtberg-Fritzdorf – okolice Bonn, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,35 euro na godzinę pracy

Umowa: na 1,5 miesiąca

Rozpoczęcie zatrudnienia: od 21 czerwca 2020

Opis stanowiska:

  • praca skierowana wyłącznie do kobiet przy zbiorach owoców – agrestu, porzeczki i truskawek

Oczekiwania:

  • zgłoszenia od kobiet
  • posiadanie statusu gospodyni domowej lub ucznia/studenta
  • wiek 25-50
  • możliwość podjęcia pracy na świeżym powietrzu
  • wysoka sprawność fizyczna
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę 6-7 dni w tygodniu od godzin wczesnych
  • dobre zarobki
  • zatrudnienie na 1,5 m-ca od 21 czerwca 2020
  • na miejscu zorientowane zakwaterowania oraz obiad za 9 euro dziennie – zamieszkanie odbywa się w 2-3
  • osobowym pokoju z dostępem do pralki, kuchni, wody pitnej

Aplikacja:
Zgłoszenie prosimy przesłać na adres:

  • praca@anfel.pl

Dostępny jest również kontakt telefoniczny, pod numerem:

  • +48717357375

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/zbior-owocow-bez-znajomosci-jezyka-sezonowa-praca-niemcy-od-zaraz-dla-kobiet-k-bonn/

ID ogłoszenia: 1315ee2bfd129e2e