€ 13,25-16,50/h +zakwaterowanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech przy sprzątaniu mieszkań w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 13, 2022 02:38

Od zaraz zatrudnienie w Berlinie dla sprzątaczek-sprzątaczy z podstawową znajomością języka. Oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Miasto: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: od 13,25 do 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • fizyczna, samodzielna praca przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • do zadań należeć będzie ścielenie łóżek, zmiana pościeli, wstawianie prania, wycieranie kurzy, odkurzanie, mopowanie, sprzątanie toalet, łazienek, kuchni, włączanie zmywarek itp.

Oczekiwania:

  • motywacja, sumienność, pracowitość
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • samodzielność
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód na wyjazd
  • aktualny dokument zaświadczający o niekaralności do wglądu
  • dostępność od zaraz
  • energiczność, dokładność

Oferujemy:

  • bezpłatne lokum
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki – zapewnione również środki i sprzęty do sprzątania
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie przy relokacji
  • w pełni samodzielne stanowisko pracy
  • opieka polskojęzycznego koordynatora na stanowisku
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Niemcy praca w Berlinie przy sprzątaniu domów i mieszkań” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 613639730f623eaa