€ 2000 euro netto/msc

Od zaraz dam pracę w Niemczech opiekunka do starszej Pani z Berlina

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: wrzesień 22, 2023 01:20

Od zaraz potrzebna doświadczona opiekunka osób starszych do rozpoczęcia pracy w Niemczech. Zlecenie z Berlina przy opiece nad seniorką, która jest osłabiona i porusza się z pomocą rollatora.

Seniorka waży ok. 70kg, mierzy 160 cm wzrostu. Ma przyznany 3 stopień pielęgnacyjny. Cierpi na inkontynencję, osteoporozę, jest zapominalska i osłabiona starczo. Porusza się przy rollatorku. Senior natomiast waży ok. 80 kg, mierzy 180 cm. Również jest osłabiony starczo oraz choruje na osteoporoze, ale umysłowo jest sprawny. Porusza się przy rollatorku.
Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.
WARUNKI MIESZKANIOWE

Zakwaterowanie w Berlinie. Pokój dla opiekunki, wsparcie rodziny (jeśli jest taka potrzeba), dostęp do Internetu, darmowe podstawowe wyżywienie+ ZAPEWNIONY TRANSPORT!
WYMAGANIA
osoba z doświadczeniem
dobra znajomość języka niemieckiego,
dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej wskazanym terminie oraz do pozostania na zleceniu przez okres 2 miesięcy

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc!!

kontakt@edolcevita.pl

ID ogłoszenia: 231650aa78439159