€ 1,500.00

Od zaraz dam pracę w Niemczech jako opiekunka osób starszych do seniorka ze Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Opublikowany: kwiecień 8, 2022 1:45 am

Od zaraz poszukiwany opiekun lub opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech. Zlecenie ze Stuttgartu przy opiece nad seniorem w wieku 100 lat, który wymaga wsparcia w codziennych czynnościach.

Miejsce: 70374 Stuttgart;
Termin wyjazdu: od 12.04 na 6/8 tygodni;

Wynagrodzenie :
umowa zlecenie : 1500 euro,
działalność gospodarcza : 1950 euro,
+ zapewniamy bezpłatny transport od drzwi do drzwi.

Senior, 100 lat, 85 kg, 180 cm.
Mieszka sam.
Sam wstanie, kilka kroków przejdzie samemu, poza tym używa wózka.
Pan jest nieabsorbujący, komunikatywny, rozmowny, można go zostawić samego.
Podopieczny wszystko je, nie jest wybredny.
Obowiązki: gotowanie, pranie, sprzątanie.
Podopieczny sam się myje i ubiera, potrzebna jest jedynie asekuracja.
Zakupy 15-20 min pieszo do sklepu.
Codziennie przywożone jest pieczywo.

Przychodzą Pflegedienst –dwa razy dziennie,
Przychodzi ogrodnik.

Dom, parter, piętro, ogród.
Dla opiekuna góra, osoba łazienka i toaleta, internet, tv.
Spokojne miejsce.

OCZEKUJEMY:
-znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym,
-nie ma wymogu zaszczepienia opiekunki,
– doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
– odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.

OFERUJEMY:
– ubezpieczenie polskie,
– Formularz A1, Kartę EKUZ,
– atrakcyjne, uczciwe i terminowe wynagrodzenie, uzależnione od znajomości języka i kwalifikacji,
– legalne zatrudnienie,
– bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie,
– organizację wyjazdu do i z Niemiec oraz pokrycie jego kosztów,
– stałą opiekę koordynatora i możliwość ciągłego kontaktu z firmą podczas pobytu w Niemczech,
– indywidualne podejście do potrzeb i oczekiwań kandydatów.

Zapraszamy do zapoznania się z innymi naszymi ofertami!

Kontakt:
+48 538 109 888
+48 538 109 848

AM Best Care
ul. Pocztowa 2/2
58-500 Jelenia Góra

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AM BEST CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. (ul. Legnicka 52, 54-204 Wrocław). Dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych; wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu: +48 538 109 848, info@bestcare24.pl.

ID ogłoszenia: 701624f535220a1b

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: AM_Best_Care
  • Zarejestrowany od: marzec 28, 2022

Inne przedmioty dodane przez AM_Best_Care

Ostatnie przedmioty dodane przez AM_Best_Care »