€ 1950 euro netto/ msc

Od zaraz dam pracę w Niemczech jako opiekunka osób starszych do Pani z Kerpren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kerpren
  • Znajomość języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: kwiecień 2, 2024 00:01

Od zaraz (10.04) potrzebna doświadczona opiekunka osób starszych, gotowa do podjęcia pracy w Niemczech. Zlecenie z rejonu Kerpren przy opiece nad seniorką w wieku 88 lat, która wymaga wsparcia.

Pani Margareta urodzona 1936 roku, waży ok. 70kg, mierzy 170 cm wzrostu, ma przyznany 3 stopień pielęgnacyjny. Jest sprawna umysłowo, osłabiona starczo, problemy z nadciśnieniem oraz ze słuchem. Choruje na osteoporozę, astmę. Jest osoba niemobilną, do dyspozycji jest wózek inwalidzki. Potrzebuje wsparcia w higienie oraz ubieraniu.
Zakres obowiązków:
utrzymywanie czystości w gospodarstwie domowym, sporządzanie zakupów, przyrządzanie posiłków, przypominanie o przyjmowaniu leków, asekuracja w wykonywaniu codziennych czynności, dotrzymywanie towarzystwa.

Zakwaterowanie w Kolonii. Dom z basenem i okazałym ogrodem, w domu jest ogrodnik, pani do sprzątania.
Pokój dla opiekunki, z osobą łazienką, wsparcie rodziny (jeśli jest taka potrzeba), dostęp do Internetu, TV w pokoju, darmowe podstawowe wyżywienie+ ZAPEWNIONY TRANSPORT!
WYMAGANIA
osoba z doświadczeniem,
bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
dyspozycyjność do wyjazdu w wyżej wskazanym terminie oraz do pozostania na zleceniu przez okres 2 miesięcy

Zatrudniamy opiekunki, a także opiekunów do opieki nad osobami starszymi w Niemczech, w oparciu o polską umowę zlecenie. W trakcie trwania wyjazdu zapewniamy przede wszystkim legalne zatrudnienie, oczywiście wraz z ubezpieczeniem, opiekę naszych koordynatorek, transport, atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane co miesiąc!!

kontakt@edolcevita.pl

ID ogłoszenia: 6476602c861bece9