€ 19-22

Od zaraz dam pracę w Niemczech jako operator CNC – Frezer / Tokarz, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Dresdem
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 12, 2022 1:19 am

Firma przemysłowa z Drezna od zaraz potrzebuje wykwalifikowanych pracowników do pracy w Niemczech na stanowisku programisty – operatora CNC (frezarki, tokarki).

Operator / Programista CNC Frezer Tokarz 19€+60€diety

Operator maszyn (k/m) – Pełny etat
Miejsce pracy Dresden | Opublikowano 07.07.2022
Operator maszyn (k/m) 19€ brutto na godz plus dieta 60 € netto

Poszukujemy operatorów frezarki i tokarki CNC
Praca w małej firmie, nowoczesnym i dobrze wyposażonym parku maszynowym. Jedynie 120 km od polskiej granicy w Dreźnie. Na początku niewymagana znajomość j niemieckiego, (dla chętnych kurs j. niemieckiego). Sterowanie Siemens, Fanuc, Heidenhain, produkcja seryjna (głównie stal, stal nierdzewnai aluminium), detale od 25mm do 300mm.

Zakres obowiązków:
Obsługa maszyn produkcyjnych, drobne korekty oraz zmiany narzędzi (mile widziana umiejętność programowania maszyny z palca)
Konserwacja i utrzymanie maszyn w nienagannym stanie
Kontrola jakości produkowanych detali (wymagana znajomość Microsoft Excel)

Wymagania:
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Rzetelność, dyspozycyjność, umiejętność pracy w grupie
Umiejętność estetycznej oceny detali i dbanie o jakość końcowego produktu
Koniecznie znajomość przyrządów pomiarowych, suwmiarka, mikromierz, średnicówka, wysokościomierz, sprawdziany itd.
Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:
Zatrudnienie na dłuższy okres bezpośrednio w zakładzie docelowym w oparciu o niemiecką umowę o pracę
Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 18-22 € brutto/h + dodatki. od 160h miesięcznie (dla chętnych soboty i nadgodzinny nawet do 220h). Przy ok 192h (6 dni po 8h) wypłata na poziomie 4500€ netto. Pomagamy zapewnić zakwaterowanie, kwatera pracownicza od 330 € msc. Pokój jednoosobowy w hotelu 510 € msc.
Szkolenie wdrożeniowe w języku polskim.

Zatrudnienie bez agencji. Rekrutacja z rozmową kwalifikacją po polsku.
JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY KONIECZNIE PRZEŚLIJ CV na maila(może być po polsku, ale mile widziane w j. niemieckim), do tego najlepiej świadectwo pracy oraz kursy/szkolenia. Dalsze szczegóły oraz termin zatrudnienia ustalany indywidualnie po zakończeniu rekrutacji. Adres e-mail karlstrawski@gmail.com

ID ogłoszenia: 68662c9c9f2b4189

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: karlstrawski
  • Zarejestrowany od: lipiec 9, 2022

Inne przedmioty dodane przez karlstrawski

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez karlstrawski »