Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ od 13,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu czekoladek w Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Essen
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 21, 2023 00:58
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par bez języka przy pakowaniu czekoladek w Essen

Opis

Dla par pakowaczy na terenie Essen dostępna słodka praca w Niemczech przy pakowaniu czekoladek. Zatrudnienie od zaraz również bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie na miejscu dostępne odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Wakaty: 6

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Miasto: Essen, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zadania:

W ramach swojego stanowiska pracy, pracownik może mieć do czynienia z obsługą maszyn pakujących, które są używane do umieszczania czekoladek lub pralin w pudełkach lub opakowaniach foliowych. Oprócz tego, jego zadaniem może być kontrolowanie jakości czekoladek lub pralin w różnych etapach produkcji, takich jak waga, jakość i wygląd. Pracownik może być także odpowiedzialny za ręczne pakowanie czekoladek lub pralin do pudełek lub wytłoczek plastikowych oraz etykietowanie opakowań z gotowymi produktami.

Oczekiwania:

Firma poszukuje pracowników, którzy są w stanie pracować skutecznie pod presją oraz posiadają doświadczenie w pracy w branży spożywczej, co będzie dodatkowym atutem. Oczekuje się, że kandydaci będą dostępni do podjęcia pracy od razu, będą bardzo zmotywowani i chętni do rozwoju. Ważne jest także, aby potrafili pracować w zespole, byli sumienni i zaangażowani w wykonywanie swoich zadań. Znajomość języka obcego będzie pozytywnie postrzegana, ale nie jest wymagana.

Zapewniamy:

Firma oferuje kompleksowe szkolenie dla nowego pracownika na początku zatrudnienia, a także możliwość pracy w systemie zmianowym. Istnieje możliwość przedłużenia umowy o pracę na okres próbny. Pracownik otrzyma ubezpieczenie zdrowotne oraz wsparcie ze strony polskojęzycznego rezydenta. Ponadto, firma zapewnia płatne zakwaterowanie, które może być współdzielone przez parę.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Praliny Essen 04/23″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do o tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/pakowanie-czekoladek-od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-bez-jezyka-dla-par-eessen-2023/

ID ogłoszenia: 436441b29647cb1

    

ilość wszystkich wyświetleń: 84, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.