€ 1,500.00

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla opiekunki starszego Pana 100 l. ze Stuttgartu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: 70374 Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 16, 2022 02:17

Od zaraz na 6-8 tygodni oferta pracy w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zlecenie ze Stuttgartu przy opiece nad seniorem w wieku 100 lat, który potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach.

🍀Oferta opieki dla OPIEKUNKI w 70374 Stuttgart/ BARDZO LEKKIE ZLECENIE🍀 OD ZARAZ/ MOŻNA BEZ SZCZEPIENIA. +premia 200 E święta.
Miejscowość: 70374 Stuttgart
Termin: OD ZARAZ. na 6/8 tygodni
Wynagrodzenie:
umowa zlecenie: 1500 Euro
działalność gospodarcza: 1950 Euro
Senior niedługo kończy 100 lat, waży 85 kg, mierzy 180 cm. Mieszka sam. Sam wstanie, stanie na chwilę, ale ma problem ze zrobieniem kilka kroków. Porusza się na wózku. Pan jest nieabsorbujący, można go zostawić samego. Jest komunikatywny, rozmowny. Podopieczny sam się myje i ubiera, potrzebna jedynie asekuracja. Przychodzą Pflegedienst 2 x dziennie podają tabletki, mierzą ciśnienie. Przychodzi ogrodnik. Codziennie przywożone jest pieczywo, Senior je wszystko – nie jest wybredny.
Obowiązki: gotowanie, pranie, sprzątanie itp.
Zakupy 15-20 min pieszo.
Dom, parter, piętro, ogród. Dla opiekunki góra, osoba łazienka i toaleta, internet, tv.
Mile widziane prawo jazdy kat. B.
OCZEKUJEMY:
– znajomość jęz. niemieckiego na poziomie podstawowym+,
– doświadczenie w opiece nad osobą starszą i/lub gotowość do świadczenia pomocy osobie starszej,
– odpowiedzialność, życzliwość i cierpliwość.
Zadzwoń i zapytaj o zlecenie:
+48 538 109 888
+48 538 109 848
praca@bestcare24.pl
Best Care
ul. Legnicka 52
54-204 Wrocław
Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest AM BEST CARE spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. (ul. Legnicka 52, 54-204 Wrocław). Dane przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Pani/Panu prawo: dostępu do treści danych oraz żądania ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, przeniesienia danych; wniesienia skargi do organu nadzorczego. Więcej informacji o przetwarzaniu: +48 538 109 848, info@bestcare24.pl.

ID ogłoszenia: 871639a1f619f711